KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14413275

nr 1441 3275

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Vinter. Signerad. Akvarell, bildmått: 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 35x28 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 januari 2022
kl 19:45:59

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson